Cycle 13/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Violetdragonfire mNo edit summary |
→Players: +me with 5 coins |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|violetdragonfire | |violetdragonfire | ||
|5 | |||
|- | |||
|Gaelan | |||
|5 | |5 | ||
|} | |} | ||
miraheze>Violetdragonfire mNo edit summary |
→Players: +me with 5 coins |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|violetdragonfire | |violetdragonfire | ||
|5 | |||
|- | |||
|Gaelan | |||
|5 | |5 | ||
|} | |} | ||