Round 9/Gamestate: Difference between revisions

No edit summary
Line 79: Line 79:
| K || Yellow || Wotton || 13 || +5* || ||
| K || Yellow || Wotton || 13 || +5* || ||
|-
|-
| Escher || Green || Wotton || 4 || +7|| || Escher
| Escher || Green || Wotton || 4 || +6*|| || Escher
|-
|-
| Jabberwocky || Green || Wotton || 2 || +4|| ||  
| Jabberwocky || Green || Wotton || 6 |||| ||  
|-
|-
| Cheshire || Green || Nyhilo || 0 || +9 || || Jabberwocky
| Cheshire || Green || Nyhilo || 9 || || || Jabberwocky
|-
|-
| Haddocks' Eyes || Green || Wotton || 0 || +6 || || Carroll
| Haddocks' Eyes || Green || Wotton || 6 || || || Carroll
|-
|-
| Hatter || Green || Wotton || 10 || +8* || || Carroll
| Hatter || Green || Wotton || 10 || +8* || || Carroll
Line 97: Line 97:
| Who || Green || Wotton || 0 || || || Jabberwocky
| Who || Green || Wotton || 0 || || || Jabberwocky
|-
|-
| What || Green || Wotton || 0 || +1 || || Jabberwocky
| What || Green || Wotton || 1 || || || Jabberwocky
|-
|-
| I Don't Know || Yellow || Wotton || 0 || || || K
| I Don't Know || Yellow || Wotton || 0 || || || K
|-
|-
| Nomic || Green || Wotton || 2 || +2||  || Smullyan
| Nomic || Green || Wotton || 4 || ||  || Smullyan
|-
|-
| Toki || Red || Wotton || 4 || +10 || || Carr
| Toki || Red || Wotton || 4 || +9* || || Carr
|-
|-
| Waso Suwi || Red || Wotton || 2 || +4 || || Toki
| Waso Suwi || Red || Wotton || 6 || || || Toki
|-
|-
| Bishop || - || Wotton || 0 || +4 || ||
| Bishop || - || Wotton || 4 || || ||
|-
|-
| Pawn || - || Wotton || 0 || +9 || ||
| Pawn || - || Wotton || 0 || +8* || ||
|-
|-
| Rook || Green || Wotton || 2 || +12 || || Carroll
| Rook || Green || Wotton || 2 || +11* || || Carroll
|-
|-
| Knight || Green || Wotton || 0 || +1 || || Escher
| Knight || Green || Wotton || 1 || || || Escher
|-
|-
| - || - || Wotton || 0 || ! || ||
| - || - || Wotton || 0 || ! || ||