Round 9/Gamestate: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 123: Line 123:
| D || - || Wotton || 2 || || ||
| D || - || Wotton || 2 || || ||
|-
|-
| - || - || Wotton || 0 || || ||
| E || - || Wotton || 0 || || ||
|-
|-
| - || - || Wotton || 0 || || ||
| F || - || Wotton || 0 || || ||
|-
|-
| Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 40 || || ||
| Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 40 || || ||
Line 222: Line 222:
| 12 || Tub, <span style="background-color:yellow">Who's On First</span>, <span style="background-color:lightgreen">Hatter</span>
| 12 || Tub, <span style="background-color:yellow">Who's On First</span>, <span style="background-color:lightgreen">Hatter</span>
|-
|-
| 13 || <span style="background-color:red">A</span>, B, C, D
| 13 || <span style="background-color:red">A</span>, B, C, D, E, F
|}
|}


[[Round 9/Gamestate/Ponds|Pond Bonuses]]
[[Round 9/Gamestate/Ponds|Pond Bonuses]]