Round 9/Gamestate: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| derAergste || || | | derAergste || || | ||
|- | |||
| Kubby || || | |||
|} | |} | ||
| Line 188: | Line 190: | ||
|- | |- | ||
| - || - || derAergste || 0 || ! || || | | - || - || derAergste || 0 || ! || || | ||
|- | |||
| Kunimitsu || - || Kubby || 0 || +3* || || | |||
|} | |} | ||
| Line 216: | Line 220: | ||
| 9 || <span style="background-color:lightgreen">Cheshire</span>, <span style="background-color:lightgreen">What</span>, <span style="background-color:yellow">I Don't Know</span> | | 9 || <span style="background-color:lightgreen">Cheshire</span>, <span style="background-color:lightgreen">What</span>, <span style="background-color:yellow">I Don't Know</span> | ||
|- | |- | ||
| 10 || <span style="background-color:yellow">Hare</span>, , <span style="background-color:lightgreen">One</span>, Two, <span style="background-color:red">Waso Suwi</span>, <span style="background-color:lightgreen">Rook</span> | | 10 || <span style="background-color:yellow">Hare</span>, , <span style="background-color:lightgreen">One</span>, <span style="background-color:lightgreen">Two</span>, <span style="background-color:red">Waso Suwi</span>, <span style="background-color:lightgreen">Rook</span> | ||
|- | |- | ||
| 11 || <span style="background-color:lightgreen">Knight</span>, Bishop, Pawn, """""" | | 11 || <span style="background-color:lightgreen">Knight</span>, Bishop, Pawn, """""" | ||