Round 9/Gamestate: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 129: | Line 129: | ||
| F || - || Wotton || 0 || || || | | F || - || Wotton || 0 || || || | ||
|- | |- | ||
| | | G || - || Wotton || 0 || ! || || | ||
|- | |- | ||
| | | H || - || Wotton || 0 || ! || || Smullyan | ||
|- | |- | ||
| | | I || - || Wotton || 0 || ! || || Nomic | ||
|- | |- | ||
| | | J || - || Wotton || 0 || ! || || Toki | ||
|– | |– | ||
| Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 47 || || || | | Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 47 || || || | ||
| Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
| 13 || <span style="background-color:red">A</span>, B, C, D, E, F | | 13 || <span style="background-color:red">A</span>, B, C, D, E, F | ||
|- | |||
| 14 || G, H, I, J | |||
|- | |||
| 15 || | |||
|} | |} | ||
[[Round 9/Gamestate/Ponds|Pond Bonuses]] | [[Round 9/Gamestate/Ponds|Pond Bonuses]] | ||