Round 9/Gamestate: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 135: | Line 135: | ||
| I || - || Wotton || 0 || ! || || Nomic | | I || - || Wotton || 0 || ! || || Nomic | ||
|- | |- | ||
| J || - || Wotton || 0 || ! || || Toki | | J || - || Wotton || 0 || ! || || Toki | | ||
|– | |– | ||
| Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 47 || || || | | Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 47 || || || | ||
| Line 199: | Line 199: | ||
| - || - || derAergste || 0 || ! || || | | - || - || derAergste || 0 || ! || || | ||
|- | |- | ||
| Kunimitsu || | | Kunimitsu || Yellow || Kubby || 0 || +3 || || | ||
|} | |} | ||