Cycle 14/Gamestate: Difference between revisions
Logistic-bot (talk | contribs) m →Players: Add myself to the player list |
|||
| Line 30: | Line 30: | ||
|Lime | |Lime | ||
|1⚡ | |1⚡ | ||
|- | |||
|logistic-bot | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Nyhilo | |Nyhilo | ||
m →Players: Add myself to the player list |
|||
| Line 30: | Line 30: | ||
|Lime | |Lime | ||
|1⚡ | |1⚡ | ||
|- | |||
|logistic-bot | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Nyhilo | |Nyhilo | ||