Cycle 14/Gamestate: Difference between revisions

4st (talk | contribs)
4st (talk | contribs)
Line 301: Line 301:
|
|
|2
|2
|-
|Telna
|4⚡ 4💤
|
|
|
|1
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|Trungle
|Trungle
Line 377: Line 364:
|1
|1
|-
|-
|
|Telna
|
|1
|-
|-
|
|
|
|
|}
|}