Cycle 15/Gamestate: Difference between revisions
More players join the game |
added me as a player |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|SlimeyApprentice | |SlimeyApprentice | ||
|0 | |||
|- | |||
|Lime | |||
|0 | |0 | ||
|} | |} | ||
More players join the game |
added me as a player |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|SlimeyApprentice | |SlimeyApprentice | ||
|0 | |||
|- | |||
|Lime | |||
|0 | |0 | ||
|} | |} | ||