Cycle 14/Gamestate: Difference between revisions

4st (talk | contribs)
4st (talk | contribs)
 
Line 67: Line 67:
|
|
|1
|1
|-
|<blob>
|4⚡ 4💤
|
|1
|
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|Crorem
|Crorem
Line 367: Line 354:
|1
|1
|-
|-
|
|<blob>
|
|1
|}
|}