Cycle 19/Gamestate: Difference between revisions
| (3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
|Smoked | |Smoked | ||
| | |2 | ||
|- | |- | ||
|Camembert | |Camembert | ||
| Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|Cheddar | |Cheddar | ||
| | |2 | ||
|- | |- | ||
|Red Leicester | |Red Leicester | ||
| Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
|Roquefort | |Roquefort | ||
|1 | |||
|- | |||
|Gouda | |||
|2 | |||
|- | |||
|Manchego | |||
|1 | |1 | ||
|} | |} | ||
| Line 127: | Line 133: | ||
|1 | |1 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 173: | Line 172: | ||
|- | |- | ||
|Nameko | |Nameko | ||
| | |Outside of the Cheese Drawer | ||
| | | | ||
|} | |} | ||