Cycle 19/Gamestate: Difference between revisions

 
(3 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 61: Line 61:
|-
|-
|Smoked
|Smoked
|1
|2
|-
|-
|Camembert
|Camembert
Line 76: Line 76:
|-
|-
|Cheddar
|Cheddar
|1
|2
|-
|-
|Red Leicester
|Red Leicester
Line 88: Line 88:
|-
|-
|Roquefort
|Roquefort
|1
|-
|Gouda
|2
|-
|Manchego
|1
|1
|}
|}
Line 127: Line 133:
|1
|1
|
|
|
|
|-
|Ash
|1
|1
|Bandwagon
|
|
|
|
Line 173: Line 172:
|-
|-
|Nameko
|Nameko
|
|Outside of the Cheese Drawer
|
|
|}
|}