Cycle 11/Gamestate: Difference between revisions

miraheze>CodeTriangle
woops
miraheze>CodeTriangle
cb dies (e didn't record one of eir transfers either)
Line 3: Line 3:
! Entity                !! $TIME !! $PLAY !! $PHAZ !! $RULE !! $ITEM !! $SHR  !! $SHCL !! $ACT  !! $TRAD !! $PROP !! $URG  !! $STND !! $JDG  !! $BBB
! Entity                !! $TIME !! $PLAY !! $PHAZ !! $RULE !! $ITEM !! $SHR  !! $SHCL !! $ACT  !! $TRAD !! $PROP !! $URG  !! $STND !! $JDG  !! $BBB
|-
|-
| ''Bureau of Business'' || 19    || 19    || 20    || 19    || 20    || 7    || 4    || 20    || 20    || 20    || 20    || 20    || 20    || 40
| ''Bureau of Business'' || 19    || 19    || 20    || 19    || 20    || 7    || 4    || 20    || 20    || 20    || 20    || 20    || 20    || 46
|-
|-
| ATMunn                || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 3
| ATMunn                || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 3
|-
| Cuddlebeam            || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 3
|-
|-
| Delremex              || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 3
| Delremex              || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 0    || 3