Cycle 13/Gamestate: Difference between revisions

miraheze>Logistic-bot
Players:: Add Rose Lalonde | Civae!'s data
miraheze>ToufouMaster
m Players:: Added ToufouMaster
Line 43: Line 43:
|nico_nico
|nico_nico
|5
|5
|-
|ToufouMaster
|
|-
|-
|<nowiki>Rose Lalonde | Civae</nowiki>
|<nowiki>Rose Lalonde | Civae</nowiki>
|5
|5
|}
|}