Round 10/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Gaelan oops |
miraheze>Gaelan →Players: add new players |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| MonarchMan || 0 || - || - || - | | MonarchMan || 0 || - || - || - | ||
|- | |||
| Mom Rose || 0 || - || - || - | |||
|- | |||
| Jasenerd || 0 || - || - || - | |||
|- | |||
| Nyhilo || 0 || - || - || - | |||
|} | |} | ||