Round 10/Gamestate: Difference between revisions

miraheze>CodeTriangle
miraheze>CodeTriangle
Hands: hands down
Line 201: Line 201:


No hands have been submitted.
No hands have been submitted.
<!--
{|class="wikitable sortable"
{|class="wikitable sortable"
! Player !! Hashed Hand !! Revealed !! Equation !! Score
! Player !! Hashed Hand !! Revealed !! Equation !! Score
|-
|-
| Pawelpiotr  || {{Mono|2a1c847d8c1143862a23641f6f5fac20be16a95ef9770a95a8ac27a08a7b2ab7}} || {{Card|7|D}} {{Card|7|H}} {{Card|U|H}} {{Card|U|L}} || (20*4*(2+2))+14 || 334
| Nyhilo      || {{Mono|82f844be50d41e656542018fe03f97abba0e33c38137ad2c5022c266e189a7ec}} || {{Card|5|Sw}} || (42*1*(1))+5 || 47
|-
|-
| Cat        || {{Mono|12229d17721de5ed2f4a1c7b6151781ea7fdad17e99b9d554225a6bd0c8bcc9d}} || {{Card|N|D}} {{Card|B|S}} {{Card|R|B}} || (20*3*(18*3))+18 || 3258
| Trungle    || {{Mono|abcde4f30e252b05cf2f1bdb6479c2de591e268a9b47fdf8fbaa45b774fa1aa4}} || {{Card|A|Sh}} || (42*1*(1))+1 || 43
|-
|-
| Klink      || {{Mono|d867c86dc7d97ba993dd47d47196464ac844f4bbe13ac85eb9b228c70e5f43e2}} || {{Card|A|L}} {{Card|A|Cn}} || (20*2*(1+2)+1 || 121
| Cat        || {{Mono|e1e09c04fac1842df7185e53d19ae64d44ffb17d53ce9313bcfd59ff676f360b}} || {{Card|H|R}} {{Card|U|C}} {{Card|O|C}} || (42*3*(15))+15 || 1905
|-
|-
| ATMunn      || {{Mono|61c33b0fda1390892cb9aa398eccaea8ad11e9254dc0e6ad414e51abf2e67d51}} || {{Card|6|Sh}} {{Card|6|A}} {{Card|K|A}} {{Card|K|L}} || (20*4*((2+2)*3))+20 || 980
| Telna      || {{Mono|13c2932002903d49c32cfaa7dec8203116125ec3cc9354578b319d0d30882246}} || {{Card|O|Sw}} {{Card|O|L}} {{Card|O|B}} || (42*3*(3))+15 || 393
|-
|-
| Veganzombeh || {{Mono|e8e77bf1d36826c4e402167d90c621085a217f812224fe0ac8564ab8f208cb26}} || {{Card|13|D}} {{Card|U|R}} {{Card|O|H}} || (20*3*(15*3))+15 || 2715
| ATMunn      || {{Mono|fd1e229f845c7d3359388f41b8598e26acca78d636995c0d385ba4e82ee95b43}} || {{Tarot|10}} {{Tarot|19}} {{Tarot|10}} || (42*3*(4))+19 || 523
|-
|-
| Trungle    || {{Mono|dabbeda2acbbee98254cacad77d4809a212e2ed8e50457b118d757ff54178d09}} || {{Card|9|R}} {{Card|10|D}} {{Card|11|H}} || (20*3*(11*3))+11 || 1991
| Veganzombeh || {{Mono|712d42d97119529b02e12004aa7bf58d2b3c5d8d8fe9dfe4a69ae56b154ed649}} || {{Card|U|Cp}} {{Card|O|B}} {{Card|N|Cp}} {{Card|B|Cn}} || (42*4*(17*3))+17 || 8583
|-
|-
| Nyhilo      || {{Mono|98d31f4ef7dc815114edb6bfd63c721cdeba277777773e9877c87d81191f3530}} || {{Card|7|Cp}} || (20*1*(1))+7 || 27
| Klink      || {{Mono|13103e8c86634858d3c25944f285ba1fb92707a214cf325faaf4acb75084e6d2}} || {{Card|3|B}} {{Card|4|B}} {{Card|5|Cn}} {{Card|6|Cp}} || (42*4*(6*3))+6 || 3030
|-
| Telna      || {{Mono|1211f475a20c1e013b63221b48730e89c67d6ade46990670d5969177979b5478}} || {{Card|N|R}} {{Card|B|Sw}} {{Card|R|L}} {{Card|Q|S}} || (20*4*(19*3))+19 || 4597
|}
|}
-->