Round 8A/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Wotton I a word |
miraheze>Wotton Zephnik and Rose join |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| Wotton || Pawn || - | | Wotton || Pawn || - | ||
|- | |||
| Zephnik || Pawn || - | |||
|- | |||
| Mom Rose || Pawn | - | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||