Round 8A/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Wotton 9spaceking joins |
miraheze>Wotton No edit summary |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| 9spaceking || Pawn || - | | 9spaceking || Pawn || - | ||
|- | |||
| Slimey || Pawn || - | |||
|- | |||
| Resu || Pawn || - | |||
|} | |} | ||