Round 8A/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Wotton Knight election |
miraheze>Wotton |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| Resu || Pawn || - | | Resu || Pawn || - | ||
|- | |||
| Beowulf || Pawn || - | |||
| | |||
|} | |} | ||
miraheze>Wotton Knight election |
miraheze>Wotton |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| Resu || Pawn || - | | Resu || Pawn || - | ||
|- | |||
| Beowulf || Pawn || - | |||
| | |||
|} | |} | ||