Round 9/Gamestate: Difference between revisions

miraheze>CodeTriangle
vertical space
miraheze>Wotton
Line 47: Line 47:
| - || [idle account] || 0
| - || [idle account] || 0
|-
|-
| - || buster2Xk || 0
| Dave || buster2Xk || 0
|-
|-
| - || belCavendishNY || 0
| - || belCavendishNY || 0