Round 9/Gamestate: Difference between revisions

miraheze>Wotton
miraheze>CodeTriangle
klink's duck +3; teod's duck is Goose
Line 37: Line 37:
| Klink's duck not Zephnik's duck || Klink || 0
| Klink's duck not Zephnik's duck || Klink || 0
|-
|-
| Klink's duck || Zephnik || 0
| Klink's duck || Zephnik || 3
|-
|-
| Jeffrey || Trungle || 6
| Jeffrey || Trungle || 6
Line 63: Line 63:
| - || Eulengi || 0
| - || Eulengi || 0
|-
|-
| - || teod || 0
| Goose || teod || 0
|}
|}