Round 9/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Wotton Jeffery loses its name |
miraheze>Wotton finsook joins |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
| Goose || teod || 0 | | Goose || teod || 0 | ||
| - || finsook || 0 | |||
|} | |} | ||
miraheze>Wotton Jeffery loses its name |
miraheze>Wotton finsook joins |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
| Goose || teod || 0 | | Goose || teod || 0 | ||
| - || finsook || 0 | |||
|} | |} | ||