Round 9/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Wotton Wotton's duck +2 |
miraheze>Wotton Give Quacks To +6 |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
| - || - || penile partey || 0 | | - || - || penile partey || 0 | ||
|- | |- | ||
| Give Quacks To || Green || Veganzombeh || | | Give Quacks To || Green || Veganzombeh || 17 | ||
|- | |- | ||
| - || - || Eulengi || 0 | | - || - || Eulengi || 0 | ||