Round 9/Gamestate: Difference between revisions

miraheze>Teod
miraheze>Moonroof
I fed teod' s duck +1
Line 63: Line 63:
| - || - || Eulengi || 0
| - || - || Eulengi || 0
|-
|-
| Goose || Green || teod || 5
| Goose || Green || teod || 6
|-
|-
| Hot Wings || Yellow || finsook || 12
| Hot Wings || Yellow || finsook || 12