Round 9/Gamestate: Difference between revisions
NIP moves to pond 8 |
belCavendishNY re-joins |
||
| Line 102: | Line 102: | ||
|- | |- | ||
| - || - || Zephnik12 || 0 | | - || - || Zephnik12 || 0 | ||
|- | |||
| Jfefrey || - || belCavendishNY || 0 | |||
|} | |} | ||
NIP moves to pond 8 |
belCavendishNY re-joins |
||
| Line 102: | Line 102: | ||
|- | |- | ||
| - || - || Zephnik12 || 0 | | - || - || Zephnik12 || 0 | ||
|- | |||
| Jfefrey || - || belCavendishNY || 0 | |||
|} | |} | ||