Round 9/Gamestate: Difference between revisions

Nyhilo returns ducks
Line 111: Line 111:
| Undercover Agent || Yellow || Nyhilo || 8 || || || Chicken
| Undercover Agent || Yellow || Nyhilo || 8 || || || Chicken
|-
|-
| - || - || Nyhilo || 0 || || ||
| El Gordo || - || Nyhilo || 0 || || ||
|-
|-
| Chicken || Yellow || ATMunn || 4 || +8 ||
| Chicken || Yellow || ATMunn || 4 || +8 ||