Round 9/Gamestate: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 126: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
| - || - || Emerald || 0 || ! || | | - || - || Emerald || 0 || ! || | ||
|- | |||
| - || - || derAergste || 0 || ! || | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 126: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
| - || - || Emerald || 0 || ! || | | - || - || Emerald || 0 || ! || | ||
|- | |||
| - || - || derAergste || 0 || ! || | |||
|} | |} | ||