Round 9/Gamestate: Difference between revisions
| Line 147: | Line 147: | ||
| Turkey || Yellow || ATMunn || 17 || +4* || || Chicken | | Turkey || Yellow || ATMunn || 17 || +4* || || Chicken | ||
|- | |- | ||
| Literally This Sentence || Yellow || JumbleTheCircle! || 16 || + | | Literally This Sentence || Yellow || JumbleTheCircle! || 16 || +9* || | ||
|- | |- | ||
| - || - || Zephnik12 || 0 || ! || | | - || - || Zephnik12 || 0 || ! || | ||