Round 9/Gamestate: Difference between revisions

Line 147: Line 147:
| Turkey || Yellow || ATMunn || 17 || +4* || || Chicken
| Turkey || Yellow || ATMunn || 17 || +4* || || Chicken
|-
|-
| Literally This Sentence || Yellow || JumbleTheCircle! || 16 || +10 ||
| Literally This Sentence || Yellow || JumbleTheCircle! || 16 || +9* ||
|-
|-
| - || - || Zephnik12 || 0 || ! ||
| - || - || Zephnik12 || 0 || ! ||