Round 9/Gamestate: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 171: Line 171:
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 18 || +10 ||
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 18 || +10 ||
|-
|-
| Tub || - || Emerald || 0 || ! ||
| Tub || - || Emerald || 0 || || ||
|-
|-
| - || - || derAergste || 0 || ! ||
| - || - || derAergste || 0 || ! ||
Line 206: Line 206:
| 11 || <span style="background-color:lightgreen">Knight</span>, Bishop, Pawn
| 11 || <span style="background-color:lightgreen">Knight</span>, Bishop, Pawn
|-
|-
| 12 ||
| 12 || Tub
|}
|}