Round 9/Gamestate: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 171: | Line 171: | ||
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 18 || +10 || | | 1D60 || Blue || belCavendishNY || 18 || +10 || | ||
|- | |- | ||
| Tub || - || Emerald || 0 || || || | | Tub || - || Emerald || 0 || +4* || || | ||
|- | |- | ||
| - || - || derAergste || 0 || ! || | | - || - || derAergste || 0 || ! || | ||