Round 9/Gamestate: Difference between revisions

No edit summary
Line 58: Line 58:
| belCavendishNY ||  || 1 Grapes
| belCavendishNY ||  || 1 Grapes
|-
|-
| Emerald ||  ||
| Emerald ||  || 1 Abundant Nothing
|-
|-
| derAergste ||  ||
| derAergste ||  ||
Line 177: Line 177:
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 22 || +10 || ||
| 1D60 || Blue || belCavendishNY || 22 || +10 || ||
|-
|-
| Tub || - || Emerald || 0 || +4 || ||
| Tub || - || Emerald || 4 || || ||
|-
|-
| - || - || derAergste || 0 || ! || ||
| - || - || derAergste || 0 || ! || ||