Round 9/Gamestate: Difference between revisions
| Line 75: | Line 75: | ||
| Quine || Green || Wotton || 0 || || || Russell | | Quine || Green || Wotton || 0 || || || Russell | ||
|- | |- | ||
| Smullyan || Green || Wotton || 0 || || | | Smullyan || Green || Wotton || 0 || || || Quine | ||
|- | |- | ||
| Carroll || Green || Wotton || 2 || +9* || || | | Carroll || Green || Wotton || 2 || +9* || || | ||
| Line 81: | Line 81: | ||
| K || Yellow || Wotton || 0 || || || | | K || Yellow || Wotton || 0 || || || | ||
|- | |- | ||
| Escher || Green || Wotton || | | Escher || Green || Wotton || 3 || +4*|| || Escher | ||
|- | |- | ||
| Jabberwocky || Green || Wotton || 5 || || || | | Jabberwocky || Green || Wotton || 5 || || || | ||
| Line 91: | Line 91: | ||
| Hatter || Green || Wotton || 0 || +11* || || Carroll | | Hatter || Green || Wotton || 0 || +11* || || Carroll | ||
|- | |- | ||
| Hare || Yellow || Wotton || | | Hare || Yellow || Wotton || 2 || || || | ||
|- | |- | ||
| One || Green || Wotton || 0 || +4* || || | | One || Green || Wotton || 0 || +4* || || | ||
| Line 103: | Line 103: | ||
| I Don't Know || Yellow || Wotton || 8 || || || K | | I Don't Know || Yellow || Wotton || 8 || || || K | ||
|- | |- | ||
| Nomic || Green || Wotton || 1 || || | | Nomic || Green || Wotton || 1 || || || Smullyan | ||
|- | |- | ||
| Toki || Red || Wotton || 0 || || | | Toki || Red || Wotton || 0 || || || Carr | ||
|- | |- | ||
| Waso Suwi || Red || Wotton || | | Waso Suwi || Red || Wotton || 4 || || || Toki | ||
|- | |- | ||
| Bishop || - || Wotton || 0 || || || | | Bishop || - || Wotton || 0 || || || | ||
| Line 131: | Line 131: | ||
| - || - || Wotton || 0 || ! || || | | - || - || Wotton || 0 || ! || || | ||
|- | |- | ||
| - || - || Wotton || 0 || ! || || Smullyan | |||
|- | |||
| - || - || Wotton || 0 || ! || || Nomic | |||
|- | |||
| - || - || Wotton || 0 || ! || || Toki | |||
|– | |||
| Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 47 || || || | | Howard the Duck || Yellow || Mom Rose || 47 || || || | ||
|- | |- | ||