Cycle 13/Gamestate: Difference between revisions

4st (talk | contribs)
Players: update merchants and player
4st (talk | contribs)
Line 34: Line 34:
|-
|-
|4st
|4st
|1
|2
|1
|1
|
|
|
|
|15
|1
|
|
|1
|1
|
|
|-
|-
Line 118: Line 118:
|
|
|
|
|
|4
|
|
|
|
Line 138: Line 138:
|
|
|
|
|
|6
|
|
|
|
Line 269: Line 269:
|
|
|2
|2
|
|
|
|-
|JKB
|1
|
|
|
|3
|
|
|
|