Cycle 15/Gamestate: Difference between revisions
Lime moves 2 spaces |
No edit summary |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|Lime | |Lime | ||
|2 | |2 | ||
|- | |||
|Lovely Lovely Aerie | |||
|4 | |||
|} | |} | ||
Lime moves 2 spaces |
No edit summary |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
|Lime | |Lime | ||
|2 | |2 | ||
|- | |||
|Lovely Lovely Aerie | |||
|4 | |||
|} | |} | ||