User:Xenon dichloride/C15 Prospective Board: Difference between revisions

3 Boards
Added Legends
Line 15: Line 15:
|
|
|
|
| rowspan="26" |
|'''Types:'''
|-
|-
|
|
Line 29: Line 31:
|
|
|
|
|Blank
|-
|-
|
|
Line 43: Line 46:
|'''14'''
|'''14'''
|
|
|Crystal
|-
|-
|
|
Line 57: Line 61:
|'''13'''
|'''13'''
|
|
|Boulder Trap
|-
|-
|'''28↓→'''
|'''28↓→'''
Line 71: Line 76:
|
|
|'''12'''
|'''12'''
|Crystal Beam
|-
|-
|'''29'''
|'''29'''
Line 85: Line 91:
|
|
|'''11'''
|'''11'''
|Garbage Pile
|-
|-
|'''30'''
|'''30'''
Line 99: Line 106:
|
|
|'''10'''
|'''10'''
|Spinner
|-
|-
|'''31'''
|'''31'''
Line 113: Line 121:
|
|
|'''9'''
|'''9'''
|Crystal Orb
|-
|-
|'''32'''
|'''32'''
Line 127: Line 136:
|'''204→'''
|'''204→'''
|'''8↑'''
|'''8↑'''
|Stop Sign
|-
|-
|
|
Line 141: Line 151:
|'''7'''
|'''7'''
|
|
|Oil Spill
|-
|-
|
|
Line 155: Line 166:
|'''6'''
|'''6'''
|
|
|Thin Ice
|-
|-
|
|
Line 169: Line 181:
|
|
|
|
|Shard Pile
|-
|-
|
|
Line 183: Line 196:
|
|
|
|
|Crystal Forge
|-
|-
|
|
Line 196: Line 210:
|
|
|
|
|Casino
|-
|-
|
|
Line 210: Line 225:
|
|
|
|
|Teleporter
|-
|-
|
|
Line 224: Line 240:
|'''-6'''
|'''-6'''
|
|
|Geyser
|-
|-
|
|
Line 237: Line 254:
|
|
|'''-7'''
|'''-7'''
|
|
|
|-
|-
Line 252: Line 270:
|'''-204'''
|'''-204'''
|'''←↑-8'''
|'''←↑-8'''
|
|-
|-
|'''-31'''
|'''-31'''
Line 266: Line 285:
|
|
|'''-9'''
|'''-9'''
|
|-
|-
|'''-30'''
|'''-30'''
Line 280: Line 300:
|
|
|'''-10'''
|'''-10'''
|
|-
|-
|'''-29'''
|'''-29'''
Line 294: Line 315:
|
|
|'''-11'''
|'''-11'''
|
|-
|-
|'''-28↓'''
|'''-28↓'''
Line 308: Line 330:
|
|
|'''-12'''
|'''-12'''
|
|-
|-
|
|
Line 321: Line 344:
|
|
|'''-13'''
|'''-13'''
|
|
|
|-
|-
Line 335: Line 359:
|'''-15'''
|'''-15'''
|'''-14'''
|'''-14'''
|
|
|
|-
|-
Line 348: Line 373:
|'''-17'''
|'''-17'''
|'''-16'''
|'''-16'''
|
|
|
|
|
Line 364: Line 390:
|
|
|
|
|
|-
| colspan="13" |
| colspan="2" rowspan="4" |
|-
| rowspan="3" |'''Types:'''
| colspan="2" |Blank
| colspan="2" |Crystal
| colspan="2" |Boulder Trap
| colspan="2" |Crystal Beam
| colspan="2" |Garbage Pile
| colspan="2" |Spinner
|-
| colspan="2" |Crystal Orb
| colspan="2" |Stop Sign
| colspan="2" |Oil Spil
| colspan="2" |Thin Ice
| colspan="2" |Shard Pile
| colspan="2" |Crystal Forge
|-
| colspan="2" |Casino
| colspan="2" |Teleporter
| colspan="2" |Geyser
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
|}
|}


Line 718: Line 770:
|
|
|
|
|-
| colspan="26" |
|-
| colspan="2" rowspan="2" |'''Types:'''
| colspan="2" |Blank
| colspan="2" |Crystal
| colspan="2" |Boulder Trap
| colspan="2" |Crystal Beam
| colspan="2" |Garbage Pile
| colspan="2" |Spinner
| colspan="2" |Crystal Orb
| colspan="2" |Stop Sign
| colspan="2" |Oil Spill
| colspan="2" |Thin Ice
| colspan="2" |Shard Pile
| colspan="2" |Crystal Forge
|-
| colspan="2" |Casino
| colspan="2" |Teleporter
| colspan="2" |Geyser
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
|}
|}


Line 1,095: Line 1,176:
|'''20'''
|'''20'''
|
|
|-
| colspan="25" |
| colspan="2" rowspan="3" |
|-
| colspan="2" rowspan="2" |'''Types:'''
| colspan="2" |Blank
| colspan="2" |Crystal
| colspan="2" |Boulder Trap
| colspan="2" |Crystal Beam
| colspan="2" |Garbage Pile
| colspan="2" |Spinner
| colspan="2" |Crystal Orb
| colspan="2" |Stop Sign
| colspan="2" |Oil Spill
| colspan="2" |Thin Ice
| colspan="2" |Shard Pile
| rowspan="2" |
|-
| colspan="2" |Crystal Forge
| colspan="2" |Casino
| colspan="2" |Teleporter
| colspan="2" |Geyser
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
| colspan="2" |
|}
|}