Cycle 16/Gamestate: Difference between revisions
Veganzombeh (talk | contribs) |
|||
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
|google | |google | ||
| | |2 | ||
| | | | ||
|{{Card|5|H}}{{Card|K|D}}{{Card|5|C}}{{Card|7|S}}{{Card|K|S}}{{Card|4|S}} | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 71: | Line 71: | ||
| | | | ||
|{{Card|A|H}}{{Card|2|C}} | |{{Card|A|H}}{{Card|2|C}} | ||
| | |||
|- | |||
|Snail | |||
|25 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Raven | |||
|25 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Titanswrath | |||
|25 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|cogeater | |||
|7 | |||
| | |||
|{{Card|A|D}}{{Card|4|C}}{{Card|Q|C}}{{Card|4|C}}{{Card|3|H}} | |||
| | |||
|- | |||
|Ash | |||
|25 | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||