Cycle 16/Gamestate: Difference between revisions
No edit summary |
→Players: Add myself s4 |
||
| Line 119: | Line 119: | ||
|3x Already-opened Pack | |3x Already-opened Pack | ||
|{{Card_Exoptosis||5|H||}}{{Card_Exoptosis|Go to jail monopoly card|GTJ|C|White|Clubs Label}}{{Card_Exoptosis||6|S||}}{{Card_Exoptosis||Q|D||}}{{Card_Exoptosis||UR|H|Red|Hearts Insignia}}{{Card_Exoptosis||3|C||Holo}}{{Card_Exoptosis||CC|H|Green|Holo, Hearts Insignia}} | |{{Card_Exoptosis||5|H||}}{{Card_Exoptosis|Go to jail monopoly card|GTJ|C|White|Clubs Label}}{{Card_Exoptosis||6|S||}}{{Card_Exoptosis||Q|D||}}{{Card_Exoptosis||UR|H|Red|Hearts Insignia}}{{Card_Exoptosis||3|C||Holo}}{{Card_Exoptosis||CC|H|Green|Holo, Hearts Insignia}} | ||
| | |||
|- | |||
|s4 | |||
|0 | |||
|?x Already-opened Pack | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||