Cycle 19/Gamestate: Difference between revisions

No edit summary
Line 35: Line 35:
|-
|-
|_4st
|_4st
|4
|5
|0
|0
|
|
Line 47: Line 47:
|-
|-
|Cheese
|Cheese
|-
|Monarch
|}
|}
|Inside of the Cheese Drawer
|Inside of the Cheese Drawer
Line 65: Line 67:
|-
|-
|Brie
|Brie
|1
|-
|Edam
|1
|-
|Swiss
|1
|-
|Cheddar
|1
|-
|Red Leicester
|1
|-
|Feta
|1
|1
|}
|}