Cycle 19/Gamestate: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
|_4st | |_4st | ||
| | |5 | ||
|0 | |0 | ||
| | | | ||
| Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|Cheese | |Cheese | ||
|- | |||
|Monarch | |||
|} | |} | ||
|Inside of the Cheese Drawer | |Inside of the Cheese Drawer | ||
| Line 65: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|Brie | |Brie | ||
|1 | |||
|- | |||
|Edam | |||
|1 | |||
|- | |||
|Swiss | |||
|1 | |||
|- | |||
|Cheddar | |||
|1 | |||
|- | |||
|Red Leicester | |||
|1 | |||
|- | |||
|Feta | |||
|1 | |1 | ||
|} | |} | ||