Cycle 19/Gamestate: Difference between revisions

remove player cosmo543
Line 67: Line 67:
|-
|-
|Brie
|Brie
|1
|2
|-
|-
|Edam
|Edam
Line 73: Line 73:
|-
|-
|Swiss
|Swiss
|1
|2
|-
|-
|Cheddar
|Cheddar
Line 79: Line 79:
|-
|-
|Red Leicester
|Red Leicester
|2
|-
|Feta
|1
|1
|-
|-
|Feta
|Wensleydale
|1
|-
|Roquefort
|1
|1
|}
|}