miraheze>Gaelan →Players: Gabrioski joins |
miraheze>Wotton →Players: bookshelf |
||
| Line 45: | Line 45: | ||
| Zephnik || 0 || - || - || - | | Zephnik || 0 || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| Gabrioski || 0 || - || - || - | | Gabrioski || 0 || - || - || - | ||
|- | |||
| bookshelf || 0 || - || - || - | |||
|} | |} | ||