Round 10/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>CodeTriangle klunk's trades |
miraheze>CodeTriangle →Lots: new lots |
||
| Line 60: | Line 60: | ||
== Lots == | == Lots == | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Lot# !! Cards !! Bids | |||
|- | |||
| 01 || {{Card|T|C}} {{Card|4|S}} || '''Surprise: 2''', Trungle: 1 | |||
|- | |||
| 02 || {{Card|A|C}} {{Card|K|H}} || '''Trungle: 1''' | |||
|- | |||
| 03 || {{Card|8|S}} {{Card|8|S}} || | |||
|- | |||
| 04 || {{Card|4|C}} {{Card|K|H}} || '''Surprise: 2''' | |||
|- | |||
| 05 || {{Card|2|D}} {{Card|Q|D}} || '''Trungle: 1''' | |||
|- | |||
| 06 || {{Card|2|H}} {{Card|8|D}} || '''Surprise: 1''' | |||
|- | |||
| 07 || {{Card|A|D}} {{Card|7|H}} || '''Surprise: 1''' | |||
|- | |||
| 08 || {{Card|Q|D}} {{Card|8|D}} || '''Emerald: 5''', Surprise: 1 | |||
|- | |||
| 09 || {{Card|T|S}} {{Card|4|C}} || '''Surprise: 1''' | |||
|- | |||
| 10 || {{Card|Q|S}} {{Card|T|C}} || '''Emerald: 5''' | |||
|} | |||
'''Notes''' | '''Notes''' | ||