Round 10/Gamestate: Difference between revisions

miraheze>Nyhilo
Reset bid table and add Vegan's bid
miraheze>Nyhilo
Add Raven1207 to the game and add Cat's bid
Line 56: Line 56:
|-
|-
| fitzyiii || 300 || - || - || -  
| fitzyiii || 300 || - || - || -  
|-
| Raven1207 || 0 || - || - || -
|}
|}


Line 98: Line 100:
|-
|-
| style="text-align:left;" | Veganzombeh          || {{Mono|fa7d2fc73d9031c5e3af7c84fa52d5b9d96f910bad69dee00b6fa160b76461e0}}  
| style="text-align:left;" | Veganzombeh          || {{Mono|fa7d2fc73d9031c5e3af7c84fa52d5b9d96f910bad69dee00b6fa160b76461e0}}  
|-
| style="text-align:left;" | Random Internet Cat  || {{Mono|18cd21a2401e1be5b6c007ba561120b56df59d20bedb32159e84fda11e25b65f}}
<!--
<!--
|-
| style="text-align:left;" | Random Internet Cat  || {{Mono|                                                                }} || ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||    || 
|-
|-
| style="text-align:left;" | Eulengi              || {{Mono|                                                                }} || ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||   
| style="text-align:left;" | Eulengi              || {{Mono|                                                                }} || ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||    ||