Round 10/Gamestate: Difference between revisions

miraheze>Nyhilo
Add captainsisay
miraheze>Nyhilo
Never mind they actually left
Line 56: Line 56:
|-
|-
| fitzyiii || 300 || - || - || -  
| fitzyiii || 300 || - || - || -  
|-
| captainsisay || 300 || - || - || -
|-
|-
| Pawelpiotr || 100 || - || - || -
| Pawelpiotr || 100 || - || - || -