Round 10/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Klinkplink →Hands: removing last weeks hands |
miraheze>CodeTriangle →Lots: , |
||
| Line 114: | Line 114: | ||
! Lot# !! Normal Cards !! Tarot Cards | ! Lot# !! Normal Cards !! Tarot Cards | ||
|- | |- | ||
|Lot 01 || {{Card| | |Lot 01 || {{Card|T|D}} {{Card|8|D}} || {{Tarot|2}} | ||
|- | |- | ||
|Lot 02 || {{Card| | |Lot 02 || {{Card|T|Sw}} {{Card|O|D}} {{Card|B|B}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 03 || {{Card| | |Lot 03 || {{Card|3|Cp}} {{Card|O|A}} || {{Tarot|2}} | ||
|- | |- | ||
|Lot 04 || {{Card| | |Lot 04 || {{Card|B|S}} {{Card|U|L}} {{Card|9|L}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 05 || {{Card| | |Lot 05 || {{Card|U|B}} {{Card|E|S}} {{Card|O|H}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 06 || {{Card| | |Lot 06 || {{Card|T|R}} {{Card|2|C}} {{Card|R|Cn}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 07 || {{Card| | |Lot 07 || {{Card|7|B}} {{Card|9|H}} {{Card|Q|A}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 08 || {{Card| | |Lot 08 || {{Card|5|R}} {{Card|O|Cn}} {{Card|7|D}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 09 || {{Card| | |Lot 09 || {{Card|R|Sh}} {{Card|B|H}} {{Card|9|Cn}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 10 || {{Card| | |Lot 10 || {{Card|R|A}} {{Card|O|B}} {{Card|9|Sw}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 11 || {{Card| | |Lot 11 || {{Card|2|H}} {{Card|T|C}} {{Card|E|S}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 12 || {{Card| | |Lot 12 || {{Card|3|L}} {{Card|3|H}} {{Card|5|S}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 13 || {{Card| | |Lot 13 || {{Card|U|C}} {{Card|H|H}} || {{Tarot|5}} | ||
|- | |- | ||
|Lot 14 || {{Card| | |Lot 14 || {{Card|O|H}} {{Card|K|R}} {{Card|R|A}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 15 || {{Card| | |Lot 15 || {{Card|8|Sw}} {{Card|R|Cn}} {{Card|D|Sw}} || | ||
|- | |- | ||
|Lot 16 || {{Card| | |Lot 16 || {{Card|K|C}} {{Card|4|A}} {{Card|9|Sw}} || | ||
|- | |||
|Lot 17 || {{Card|3|D}} {{Card|4|C}} {{Card|O|L}} || | |||
|- | |||
|Lot 18 || {{Card|B|A}} {{Card|D|C}} {{Card|K|Sh}} || | |||
|- | |||
|} | |} | ||