Round 10/Gamestate: Difference between revisions

miraheze>Klinkplink
Hands: removing last weeks hands
miraheze>CodeTriangle
Line 114: Line 114:
! Lot# !! Normal Cards !! Tarot Cards
! Lot# !! Normal Cards !! Tarot Cards
|-
|-
|Lot 01 || {{Card|7|Sh}} {{Card|6|C}} {{Card|4|C}} ||-
|Lot 01 || {{Card|T|D}} {{Card|8|D}} || {{Tarot|2}}
|-
|-
|Lot 02 || {{Card|R|C}} {{Card|9|R}} {{Card|7|R}} ||-
|Lot 02 || {{Card|T|Sw}} {{Card|O|D}} {{Card|B|B}} ||
|-
|-
|Lot 03 || {{Card|9|Cn}} {{Card|D|H}} {{Card|7|C}} ||-
|Lot 03 || {{Card|3|Cp}} {{Card|O|A}} || {{Tarot|2}}
|-
|-
|Lot 04 || {{Card|4|S}} {{Card|2|Cp}} {{Card|6|A}} ||-
|Lot 04 || {{Card|B|S}} {{Card|U|L}} {{Card|9|L}} ||
|-
|-
|Lot 05 || {{Card|6|Sh}} {{Card|B|S}} {{Card|9|R}} ||-
|Lot 05 || {{Card|U|B}} {{Card|E|S}} {{Card|O|H}} ||
|-
|-
|Lot 06 || {{Card|Q|Sw}} {{Card|N|S}} {{Card|T|Cp}} ||-
|Lot 06 || {{Card|T|R}} {{Card|2|C}} {{Card|R|Cn}} ||
|-
|-
|Lot 07 || {{Card|R|A}} {{Card|8|B}} {{Card|4|Cn}} ||-
|Lot 07 || {{Card|7|B}} {{Card|9|H}} {{Card|Q|A}} ||
|-
|-
|Lot 08 || {{Card|6|D}} {{Card|U|D}} {{Card|K|H}} ||-
|Lot 08 || {{Card|5|R}} {{Card|O|Cn}} {{Card|7|D}} ||
|-
|-
|Lot 09 || {{Card|E|H}} {{Card|9|A}} {{Card|6|H}} ||-
|Lot 09 || {{Card|R|Sh}} {{Card|B|H}} {{Card|9|Cn}} ||
|-
|-
|Lot 10 || {{Card|6|B}} || {{Tarot|6}} {{Tarot|20}}
|Lot 10 || {{Card|R|A}} {{Card|O|B}} {{Card|9|Sw}} ||
|-
|-
|Lot 11 || {{Card|U|Cp}} {{Card|K|R}} {{Card|E|B}} ||-
|Lot 11 || {{Card|2|H}} {{Card|T|C}} {{Card|E|S}} ||  
|-
|-
|Lot 12 || {{Card|5|S}} {{Card|4|R}} {{Card|2|Sh}} ||-
|Lot 12 || {{Card|3|L}} {{Card|3|H}} {{Card|5|S}} ||
|-
|-
|Lot 13 || {{Card|B|Sw}} {{Card|4|C}} || {{Tarot|3}}
|Lot 13 || {{Card|U|C}} {{Card|H|H}} || {{Tarot|5}}
|-
|-
|Lot 14 || {{Card|B|C}} {{Card|5|H}} {{Card|3|Cn}} ||-
|Lot 14 || {{Card|O|H}} {{Card|K|R}} {{Card|R|A}} ||
|-
|-
|Lot 15 || {{Card|3|L}} {{Card|A|Cp}} {{Card|A|Cp}} ||-
|Lot 15 || {{Card|8|Sw}} {{Card|R|Cn}} {{Card|D|Sw}} ||
|-
|-
|Lot 16 || {{Card|5|Sw}} {{Card|D|S}} {{Card|5|A}} ||-
|Lot 16 || {{Card|K|C}} {{Card|4|A}} {{Card|9|Sw}} ||
|-
|Lot 17 || {{Card|3|D}} {{Card|4|C}} {{Card|O|L}} ||
|-
|Lot 18 || {{Card|B|A}} {{Card|D|C}} {{Card|K|Sh}} ||
|-
 
|}
|}