Round 7/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Wotton removed a duplicate trungle |
miraheze>Wotton kimber joins and autoembigenning happens |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| Emerald || 4 || || | | Emerald || 4 || || | ||
|- | |||
| Kimber || 5 || || | |||
|} | |} | ||
| Line 46: | Line 48: | ||
| | | | ||
| Wotton's House | | Wotton's House | ||
| | | Kimber | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| Line 124: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
| 17 | | 17 | ||
| | | | ||
| Shop | | Shop | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| 18 | |||
| Frontier | |||
| | |||
|} | |} | ||