Round 7/Gamestate: Difference between revisions

miraheze>Wotton
autoembig
miraheze>CodeTriangle
i did a turn
Line 24: Line 24:
| Resu || 30 || ||
| Resu || 30 || ||
|-
|-
| Trungle || 40 || || N.1 N.1
| Trungle || 30 || ||  
|-
|-
| 9spaceking || 1 || ||
| 9spaceking || 1 || ||
Line 89: Line 89:
| Fives
| Fives
| Snake 1L, Trungle's House
| Snake 1L, Trungle's House
| Trungle
|
|-
|-
| 11
| 11
|  
|  
| Shop
| Shop‚ Trungle's House
| Phoenix King
| Phoenix King
|-
|-
Line 118: Line 118:
| 16
| 16
|  
|  
|
| Trungle's House
|  
|  
|-
|-
Line 124: Line 124:
|  
|  
| Shop
| Shop
|  
| Trungle
|-
|-
| 18
| 18
Line 136: Line 136:
| Random Internet Cat
| Random Internet Cat
|-
|-
|20
| 20
|  
|  
|  
|  
|  
|  
| -
|-
| 21
| 21
| Frontier
| Frontier