Round 8A/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Wotton Karen joins |
miraheze>Wotton 9spaceking joins |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| ACAB Karen || Pawn || - | | ACAB Karen || Pawn || - | ||
|- | |||
| 9spaceking || Pawn || - | |||
|} | |} | ||
miraheze>Wotton Karen joins |
miraheze>Wotton 9spaceking joins |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| ACAB Karen || Pawn || - | | ACAB Karen || Pawn || - | ||
|- | |||
| 9spaceking || Pawn || - | |||
|} | |} | ||