Round 8A/Initial Ruleset: Difference between revisions
miraheze>Wotton No edit summary |
miraheze>Wotton No edit summary |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
=== Election Days === | === Election Days === | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
! Day of the week !! Title | |||
|- | |- | ||
| Monday || King | | Monday || King | ||
| Line 29: | Line 31: | ||
| Tuesday || Queen | | Tuesday || Queen | ||
|- | |- | ||
| Wednesday || | | Wednesday || Rook | ||
|- | |||
| Thursday || Bishop | |||
|- | |||
| Friday || Knight | |||
|- | |||
| Saturday || - | |||
|- | |- | ||
| | | Sunday || - | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||