Round 8A/Initial Ruleset: Difference between revisions

miraheze>Wotton
No edit summary
miraheze>Wotton
No edit summary
Line 24: Line 24:
=== Election Days ===
=== Election Days ===
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
! Day of the week !! Title
|-
|-
| Monday || King
| Monday || King
Line 29: Line 31:
| Tuesday || Queen
| Tuesday || Queen
|-
|-
| Wednesday || Rooks
| Wednesday || Rook
|-
| Thursday || Bishop
|-
| Friday || Knight
|-
| Saturday || -
|-
|-
| Thursday || Bishops
| Sunday || -
|-
|-
| Friday || Knights
|}
|}