Round 9/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>CodeTriangle klink's duck +3; teod's duck is Goose |
miraheze>Wotton Jeffery loses its name |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
| - || Phoenix King || 0 | | - || Phoenix King || 0 | ||
|- | |- | ||
| | | - || [idle account] || 0 | ||
|- | |- | ||
| Dave || buster2Xk || 1 | | Dave || buster2Xk || 1 | ||