Round 9/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Moonroof Aluminum returns |
new duck |
||
| Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| Wooly Bully || - || moonroof || 0 (+12)* | | Wooly Bully || - || moonroof || 0 (+12)* | ||
|- | |||
| Karl Marx || - || moonroof || 0 | |||
|} | |} | ||