Round 9/Gamestate: Difference between revisions
miraheze>Wotton |
|||
| Line 103: | Line 103: | ||
| - || - || Zephnik12 || 0 | | - || - || Zephnik12 || 0 | ||
|- | |- | ||
| | | 1D60 || - || belCavendishNY || 0 || +10* | ||
|} | |} | ||
miraheze>Wotton |
|||
| Line 103: | Line 103: | ||
| - || - || Zephnik12 || 0 | | - || - || Zephnik12 || 0 | ||
|- | |- | ||
| | | 1D60 || - || belCavendishNY || 0 || +10* | ||
|} | |} | ||